Popüler Seyahat Uygulamaları

Popüler Uygulamaları Sizin için derledik.

0 11.322

LoungeMe

Uygulamayı telefonunuza indirdiğinizde ortalama 600 puanla başlıyorsunuz ve her pazartesi yeniden puan ya da indirim kazanıyorsunuz. Biriken puanlarınız ücretsiz giriş kodu almanıza olanak sağlıyor. Bazı haftalar puan yerine %5 ya da %10 gibi indirim kodu veriliyor ve satın alım esnasında önce indirim kodunu sonra da kalan bakiye için puanlarınızı kullanabiliyorsunuz.

İhtiyacınıza göre tek kullanımlık giriş kodu satın alabilir ya da diğer paketlere de göz atabilirsiniz. Ben tek girişlik satın almayı tercih ediyorum. Satın alırken de muhakkak indirim ve biriken puanları kullanarak satın alıyorum. Şu anda satın alınabilir mevcut üyelik paketleri aşağıda ekli olan tablodaki gibi. Tabi bir de güncel Euro kurunu göz önünde bulundurduğumuzda manzara biraz değişebiliyor.

LoungeMe

LoungeMe uygulamasını tüm seyahat severlere tavsiye ediyorum. Kesinlikle telefonunuzda bulunması gereken uygulamalar arasında.

HERE WeGo

Öncelikli olarak şunu belirtmek istiyorum; bu uygulama İnternet olmadan çevrimdışı olarak çalışabiliyor. İstediğiniz ülkenin ya da önceden belirlediğiniz herhangi bir bölgenin haritasını indiriyorsunuz ve internetiniz olmasa da, dilediğiniz zaman aktif şekilde kullanabiliyorsunuz.

Neredeyse tüm ülke haritalarına belirli aralıklarda güncelleme getirildiğinden, Uygulama her zaman güncel tutuluyor. Elbette sayısız alternatif uygulamar da mevcut ama ben bu uygulamayı sevdim.

Bu uygulama pek çok kez hayat kurtardı diyebilirim. İlk olarak Belçika seyahatimde Brüksel’de keşfettiğim ve özellikle Avrupa ülkelerinde kullandığım gayet kullanışlı ve mükemmel bir uygulama. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Here WeGo

 

Airbnb

Seyahatlerinizde, otellere, motellere ve hostellere bağlı kalmamanız İçin tercihinize göre kısa veya uzun süreli opsiyonlarıyla ev kiralama hizmeti sunuyor. Özellikle kalabalık bir ekiple veya ailenizle tatile çıkacaksanız yapacağınız en ideal seçim bütçenize uygun bir Airbnb evi kiralamak olacaktır. Uygulama, Android ve IOS ile uyumlu ve ücretsiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.